Topení klimatizací

Klimatizace v létě chladí a v zimě levně topí.

 

Její velkou výhodou je bezúdržbový provoz. Stačí jednou za rok odborný servis, který zajistíme my. Díky pravidelnému servisu si zase vy zajistíte delší záruku až o 2 roky.

Když se řekne klimatizace mnozí si vybaví chlazení, ale v dnešní době se využívá už i jako levný zdroj tepla.

Velkou výhodou topení klimatizací je úspora energie až 2x levněji než plynovým kotlem a 4x levnější než přímotopem.

Každá klimatizace má v sobě tepelné čerpadlo, které zajistí úsporu energie a teplo do 2-5 min od zapnutí.

Pokud chcete ušetřit energie a zároveň se rychle ohřát je klimatizace nejvhodnější řešení. Stačí zmáčknou jedno tlačítko. Nic víc proto, abyste se ohřáli dělat nemusíte. Ovládat klimatizaci zvládnou jak děti tak starší ročníky.

Klimatizací si zajistíte teplo po celý den. Stačí dát do úsporného režimu pokud nejste doma a klimatizace bude udržovat danou teplotu a přitom s minimálními náklady. Pomocí wifi modulu můžete teplotu regulovat přes aplikaci na telefonu i během dne. Oceníte i na rekreační chalupě, stačí když přes aplikaci zapnete klimatizaci během cesty. Než dorazíte do cíle bude Vás vítat příjemné teplo.

Teplý vzduch můžete nasměřovat kam zrovna potřebujete, u radiátoru pod oknem to bohužel není možné. Teplo stoupá vzhůru, ale vy ho pošlete tam kam zrovna potřebujete

Pokud klimatizací chcete topit ideální je mít v každé obytné místnosti vnitřní jednotku. Tím se docílí rovnoměrné teplo. Je rozdíl když klimatizací jen chladíte. Jedna klimatizace nainstalovaná na chodbě dokáže snížit teplotu v celém patře i v přízemí. Studený vzduch padá opačným směrem než teplý. U topení chcete dosáhnout většího efektu a vytopit bez problému celý byt, dům či chalupu.

Důležité je vybrat si kvalitní a spolehlivou klimatizaci, s tím pomůžeme.

Zavolejte na nezávislou konzultaci, sestavíme Vám nabídku na míru.

Máme dlouholeté zkušenosti.

Velkou výhodou klimatizace je rychlá instalace. Ráno namontujeme a večer už Vás hřeje při sledování televize.