Klimatizace

Topte chytře klimatizací a ušetřete na drahých energiích. Klimatizace, montáž a servis – Hodonín, Břeclav, Brno, Zlín, Uherské Hradiště, Mikulov, Valtice, Hustopeče,Veselí nad Moravou, Senica, Holíč. Po domluvě kdekoliv.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění DEVI a REYCHEM. Jedná se o topení, které je umístěno pod podlahou. Provádíme montáže a pokládání topných kabelů, topení a podlahového vytápění.

Centrální vysavače

Dodáme, namontujeme a nainstalujeme centrální vysavače HUSKY.

Tepelné čerpadla

Tepelné čerpadla zastávají funkci výrazné úspory energie při topení..

Klimatizace

Dodáme a namontujeme klimatizace značek Toshiba, Carrier, Midea atd. Působíme na Jižní moravě v okresech Břeclav, Hodonín, Uherské hradiště, Brno, ale rádi Vám uděláme nabídku po celé ČR.

Podlahové topení

Montáž a pokládání topných kabelů, topení a podlahového vytápění firem DEVI a REYCHEM. Působíme na Jižní moravě v okresech Břeclav, Hodonín, Uherské hradiště, Brno, atd.. ale rádi Vám uděláme nabídku po celé ČR.

Centrální vysavače

Dodáváme a montujeme centrální vysavače. Působíme na Jižní moravě v okresech Břeclav, Hodonín, Uherské hradiště, Brno, Znojmo atd.. ale rádi Vám uděláme nabídku po celé ČR

Elektroinstalace

Provádíme veškeré elektroinstalace a elektroinstalační práce, od dodávky materiálu, až po finální montáž elektroinstalace na určené místo, a bezpečné spuštění..

Nabízíme klimatizace značek:

Klimatizace Gree - Hodonín, Břeclav