Klimatizace Hodonín, Břeclav, Brno

 V zimě topí…  v létě chladí.. 

montáž klimatizace

servis klimatizací

Klimatizace dodáváme také v Praze a Brně.
Po domluvě po celé ČR.

Nejvíce ale působíme v našem okolí na okrese Hodonín a Břeclav, Brno, Zlín, Uherské Hradiště, Mikulov, Valtice, Hustopeče,Veselí nad Moravou, Senica, Holíč, atd..

Doporučíme Vám vhodnou klimatizaci

Nechejte si vypracovat nabídku, kontaktovat nás můžete buď přes formulář, emailem, nebo telefonicky.. rádi Vám vypracujeme nabídku a to nejen pro oblast jižní moravy, ale v celé České Republice, dodávka montáž a servis klimatizací také v Praze a celých čechách i na Slovensku.

Jak vybrat správnou klimatizaci?

Poradíme Vám jak si vybrat správnou klimatizaci.  Při výběru klimatizace je důležité zvážit, jak velký prostor má být ochlazován (popř. vytápěn) a o jaký prostor se vlastně jedná (kancelář či byt?). Dle velikosti prostoru volíme výkon klimatizace. Klimatizační jednotky se dnes již vyrábí v mnoha provedeních a umí být i prostorově atraktivní….

Proč si pořídit klimatizaci?

Všichni si jistě pamatujeme, jaká horka panovala v České republice v létě. Vlna veder nás sužovala nejen venku na veřejných i neveřejných prostranstvích, ale často také v uzavřených prostorech, např. v kancelářích či našich domech. Mnozí z nás zatoužili po zchlazení svých těl, klimatizaci si pořídili a nelitovali……..

Co je vlastně klimatizace?

Méně známým faktem je, že tato zařízení jsou schopna nejen ochlazovat, ale i vytápět.

Vytápění klimatizační jednotkou využijete jak s příchodem sychravého podzimu, tak v mrazivé zimě a dokonce i v jarních měsících, které ještě nejsou zcela teplé. Klimatizaci tedy můžete používat celý rok….

A jak to funguje?

Jako první je důležité si uvědomit, že vzduch je klimatizací ochlazován, ne vyměňován. Vyměňuje se pouze energie mezi okolním vzduchem a chladicím médiem.

Celý proces začíná v kondenzátoru, který je umístěn ve vnější jednotce, zde se stlačují studené páry chladiva o nízkém tlaku….

Nabízíme klimatizace značek:

Klimatizace Gree - Hodonín, Břeclav