Proč si pořídit klimatizaci?

 

  • Všichni si jistě pamatujeme, jaká horka panovala v České republice v létě. Vlna veder nás sužovala nejen venku na veřejných i neveřejných prostranstvích, ale často také v uzavřených prostorech, např. v kancelářích či našich domech. Mnozí z nás zatoužili po zchlazení svých těl, klimatizaci si pořídili a nelitovali! Naše firma se ve velice krátkém čase dokázala vypořádat jak s dodávkou a montáží klimatizací nových, tak i se servisem klimatizací starších!

  • Málokdo ovšem ví, že klimatizace je využitelná po celý rok! V létě, kdy počasí dosahuje teplotních rekordů, nám příjemně a efektivně vychladí uzavřené prostory. A v zimě nám pro změnu tato místa rychle a úsporně vytopí. Při způsobu vytápění klimatizací dochází k úspoře energie až o 60% ve srovnání s elektrickým vytápěním.

  • Moderní klimatizace jsou již schopny odvlhčovat a čistit vzduch (od plísní a bakterií). Také obsahují prachové filtry, které slouží k ještě větší čistotě vzduchu ve vašem obydlí.

  • Klimatizace Vám vytvoří příjemné a komfortní prostředí o požadované teplotě i vlhkosti. Váš domov bude čistý a zdravý, vhodný i pro osoby trpící na alergie.

  • Tedy neváhejte a vyberte si z naší AKČNÍ NABÍDKY KLIMATIZACÍ dříve, než přijdou ty pravá tropická vedra.