Elektroinstalace a elektroinstalační práce na Jižní moravě

Provádíme veškeré elektroinstalace a elektroinstalační práce, od dodávky materiálu, přes projektování a navržení, až po finální montáž elektroinstalace na určené místo, a bezpečné spuštění..

K Elektroinstalaci rodinného domu, rozvody centrálnch vysavače, klimatizace ZDARMA !

V maximální míře uplatňujeme vstřícný přístup k zákazníkům vedoucí k jejich plné spokojenosti. Vytváříme takové prostředí, které vede ke zvyšování úrovně a důvěry na všech stupních dodavatelsko-odběratelských vztahů.

 

Vyřizujeme zvýhodněné sazby na odběr energie (EON), snížíte náklady až o 50% na celý dům.

 

Poskytujeme komplexní produkty a služby s maximálním stupněm užitné hodnoty pro našeho zákazníka. Snahou našich pracovníků je nabídnout takové produkty a služby, které povedou v maximální míře k uspokojení všech požadavků, potřeb a přání našich zákazníků.

Mezi naše hlavní aktivity patří elektroinstalace a elektroinstalační práce na Jižní Moravě, v okresech Hodonín a Břeclav, a v lokalitách, Kyjov, Mikulov, Hustopeče, Brno.

Skutečnost, že se k nám spokojení zákazníci vracejí s novými požadavky a při­cházejí další noví zákazníci, kteří viděli výsledek naší práce, je pro nás největ­ším oceněním a potvrzením, že naše cesta je správná a prospěšná pro obě strany.

Dále se zabýváme montážemi a prodejem klimatizací, klimatizace dodáváme a montujeme po celé ČR.

 Montáže klimatizací Brno a okolí - ukázky realizace, Jižní morava, Brno, Břeclav, Hodonín, Kyjov, Hustopeče, Zlín, Uherské hradiště

Montáže klimatizací Brno a okolí - ukázky realizace, Jižní morava, Brno, Břeclav, Hodonín, Kyjov, Hustopeče, Zlín, Uherské hradiště

Rychlý kontakt:

Ehos s.r.o.

Školní 740
Prušánky 696 21
okr. Hodonín

www.ehos.cz


tel. +420 603 778 949
ehos@seznam.cz


Kancelář Hodonín

Lipová alej 3162/2
Hodonín
695 01

mapa zde