Elektroinstalace a elektroinstalační práce na Jižní moravě

Provádíme veškeré elektroinstalace a elektroinstalační práce, od dodávky materiálu, přes projektování a navržení, až po finální montáž elektroinstalace na určené místo, a bezpečné spuštění..

 

K Elektroinstalaci rodinného domu, rozvody centrálnch vysavače, klimatizace ZDARMA !

 

 

V maximální míře uplatňujeme vstřícný přístup k zákazníkům vedoucí k jejich plné spokojenosti. Vytváříme takové prostředí, které vede ke zvyšování úrovně a důvěry na všech stupních dodavatelsko-odběratelských vztahů.

 

Vyřizujeme zvýhodněné sazby na odběr energie (EON), snížíte náklady až o 50% na celý dům.

 

Poskytujeme komplexní produkty a služby s maximálním stupněm užitné hodnoty pro našeho zákazníka. Snahou našich pracovníků je nabídnout takové produkty a služby, které povedou v maximální míře k uspokojení všech požadavků, potřeb a přání našich zákazníků.

 

Mezi naše hlavní aktivity patří elektroinstalace a elektroinstalační práce na Jižní Moravě, v okresech Hodonín a Břeclav, a v lokalitách, Kyjov, Mikulov, Hustopeče, Brno.

Dále se zabýváme montážemi a prodejem klimatizací, klimatizace dodáváme a montujeme po celé ČR.


Nepřehlédněte naši sezóní nabídku klimatizací

klimatizace-akce-sleva klimatizace-akce-sleva klimatizace-akce-sleva

 

Tepelné čerpadla
Světlovody
Ozvučení
Podlahové vytápění DEVI
Centrální vysavače HUSKY
Hromosvody
Silnoproud
Slaboproud
Realizace elektroinstalace a výstavba solných jeskyní

 

Skutečnost, že se k nám spokojení zákazníci vracejí s novými požadavky a při­cházejí další noví zákazníci, kteří viděli výsledek naší práce, je pro nás největ­ším oceněním a potvrzením, že naše cesta je správná a prospěšná pro obě strany