Elektroinstalace a elektroinstalační práce na Jižní moravě

Provádíme veškeré elektroinstalace a elektroinstalační práce, od dodávky materiálu, přes projektování a navržení, až po finální montáž elektroinstalace na určené místo, a bezpečné spuštění..

V maximální míře uplatňujeme vstřícný přístup k zákazníkům vedoucí k jejich plné spokojenosti. Vytváříme takové prostředí, které vede ke zvyšování úrovně a důvěry na všech stupních dodavatelsko-odběratelských vztahů.

Poskytujeme komplexní produkty a služby s maximálním stupněm užitné hodnoty pro našeho zákazníka. Snahou našich pracovníků je nabídnout takové produkty a služby, které povedou v maximální míře k uspokojení všech požadavků, potřeb a přání našich zákazníků.

Mezi naše hlavní aktivity patří elektroinstalace a elektroinstalační práce na Jižní Moravě, v okresech Hodonín a Břeclav, a v lokalitách, Kyjov, Mikulov, Hustopeče, Brno.

Skutečnost, že se k nám spokojení zákazníci vracejí s novými požadavky a při­cházejí další noví zákazníci, kteří viděli výsledek naší práce, je pro nás největ­ším oceněním a potvrzením, že naše cesta je správná a prospěšná pro obě strany.

Dále se zabýváme montážemi a prodejem klimatizací, klimatizace dodáváme a montujeme po celé ČR.