Centrální vysavače DUOVAC

Centrální vysavač je dnes základním vybavením moderní domácnosti

Příznivá cena.

Překvapivě nízká cena za kompletní dodávku technologie včetně práce a DPH. Pro běžný rodinný dům jen 30.000,- Kč

Vhodný pro alergiky.

Jediný vysavač, který nikdy nemůže vířit žádný prach! Vše co nasaje přefiltruje a vyfukuje mimo dům!

Tichý, nikoho neruší.

Vysavač si "hučí" někde za dveřmi ve sklepě, garáži, nebo jiné nebytové místnosti.

Je silný a spolehlivý.

Průmyslový motor, kterým je vybaven, visí připevněn na zdi. Motor tedy může být silný, solidní a mnohem větší než je tomu u mobilních vysavačů, kde je třeba brát ohled i na hmotnost.

Doživotní záruka.

Jinými slovy, záruka na životnost vysavače v délce 25 let. Nejdelší mezi centrálními vysavači u nás!

Prach, bakterie a roztoči jsou pro osoby trpící různými druhy alergií, či průduškovými onemocněními doslova noční můrou. Klasické přenosné vysavače je navíc mohutně víří po místnosti, takže spíše než úlevu způsobí uživateli s respiračními obtížemi perné chvilky. Existuje ovšem pomocník, se kterým probíhá likvidace alergenů mnohem příjemněji a především nesrovnatelně efektivněji – centrální vysavač DUOVAC.

Na rozdíl od mobilních vysavačů funguje centrální vysavač na principu odvodu přefiltrovaného vzduchu mimo objekt. Jádro systému, sací jednotka, je umístěna například v garáži, či v technickém zázemí objektu. S hadicemi je propojena trubkovými rozvody, které jsou ukryty ve zdi. V místnosti je vysavač „přiznán“ pouze zásuvkami, do kterých se hadice zasunou a tím se systém spustí. Po profiltrování je vzduch hnán přes výfuk na fasádě mimo objekt, a tak se žádné víření prachu v místnosti nekoná. Zcela jiná liga je navíc účinnost filtrů centrálních vysavačů. Ty si běžně poradí s částicemi o velikosti již od 0,1 mikronu, včetně bakterií, alergenů, ale co je důležité, i s vlhkostí. Účinnost filtrů se pohybuje kolem vynikajících 98 %, přičemž sací výkon jednotky běžně překračuje 600 Airwattů. Zde se musí mobilní vysavače hluboce sklonit, v tomto ohledu nemá centrální vysavač konkurenci.